עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

אנו מומחים בקידום העסק שלכם ברשת. אנו מעצבים ומפתחים אתרי אינטרנט ברמה המתקדמת ביותר. בין אם אתם מחפשים אתר סטאטי או דינאמי שיספק לכם פלטפורמה פרסומית, אנו הצוות בשבילכם. כמו כן, נעשה זאת במקצועיות וביצירתיות תוך שימוש במערכות ניהול תוכן (CMS), המתקדמות הבאות: וורדפרס, ג'ומלה! ו- מג'נטו.

מיתוג וזהות

באמצעות אומנות ומדע, אינטליגנציה ואינטואיציה, אנו יוצרים ללקוחותיכם רושם, המשיג את המטרות העסקיות שלכם. ביחד, הסגנונות האלו מעצבים את ההתרשמות של הלקוחות ובעלי עניין אשר משפיעים על כל ההיבטים בעסק שלכם.

שירותי אחסון

שירות האחסון האיכותי שלנו מספק תמיכה אמינה ושרתים מהשורה הראשונה, שהינם מהירים, מאובטחים ומהימנים.

אתרים תומכים iPhone, iPad & Android

בנוסף לתמיכה בכל הדפדפנים ובכל מערכות ההפעלה הקיימות, אנו מעצבים ובונים אתרים אשר מתאימם במיוחד ל- Smartphone & Tablets. כמו כן, חשוב לציין שגם אתרים אשר לא מותאמים במיוחד למכשירי Smartphone & Tablets עדיין נראים בדיוק כמו במחשב.

עיצוב ובנייה ב-וורדפרס

וורדפרס היא הדרך הטובה והקלה ביותר לנהל את אתרכם ואת תוכנו בעצמכם. תחוו את העוצמה של אתר אינטראקטיבי, חברתי וגמיש... הזמינו מאתינו את הבלוג שלכם. אנו מיועצי הוורדפרס היצירתיים ביותר.

שירותים אחרים

Anymation אינו רק עוד סטודיו של פיתוח בסביבת אינטרנט. הצוות שלנו כולל גם מומחים בהפקות מולטימדיה, כמו אנימציות תלת ממד, פנורמה בתלת ממד והדמיה וירטואלית.

בקרו באתר התלת ממד שלנו

ג'ומלה! ו- וורדפרס